Život je změna. Co vám přinese bydlení v Rezidenci Hadovitá? | Reality | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Reality » Článek

Život je změna. Co vám přinese bydlení v Rezidenci Hadovitá?

3. 12. 2018

Rozhodli jste pro výměnu panelákového bytu za moderní bytovou jednotku v novostavbě? Přirozeně máte vysoké požadavky a neradi byste se uvrtali do něčeho, co by vám v budoucnu nemuselo vyhovovat. Jenomže vybrat ten správný developerský projekt není vůbec snadné. Hledání cenově dostupného a ve všech ohledech nadstandardního bydlení, je jako hledání jehly v kupce sena. My jsme ji však našli a alespoň v krátkosti vám ji představíme. Jmenuje se Rezidence Hadovitá a brzy vyroste na Michelské stráni.

Vymyslet elegantní řešení pro svažitou Michelskou stráň nebyl jednoduchý úkol, ale odborníci z Arx Studia se ho zhostili na výbornou. Tři členité budovy v nadčasovém architektonickém provedení budou ladně kopírovat terén, a ačkoliv je nebude možné přehlédnout, nijak nenaruší stávající zástavbu.

Stačí letmý pohled na vizualizace a musíte uznat, že nové byty Praha 4 budou stát za to. Budoucí majitelé se mohou těšit na dostatek přirozeného světla a velmi komfortní interiéry.

A protože půjde o nové domy, byty podle toho budou vypadat. Developer sází na přítomnost elegantních prvků a kvalitních materiálů. Díky bílým dveřím budou interiéry působit čistým a prosvětleným dojmem. Důraz se však klade také na bezpečnost – na vstupních dveřích nebude chybět bezpečnostní kování 3. třídy.

Za zmínku stojí i prvotřídní podlahy. Třívrstvé dřevěné podlahy v dubovém dekoru budou naživo vypadat ještě lépe než na vizualizacích.

Proč právě „Hadovitá“?

Je zde snad něco, o čem byste před nastěhováním do rezidence měli vědět? Snad jen to, že z hadů mít strach nemusíte. Projekt získal název po jedné z ulic, která se klikatí Michelskou strání. Právě z ní se bude do objektů vcházet.

Nemáte auto? Žádný problém!

Dopravní dostupnost hraje při výběru bydlení jednu z hlavních rolí. Před rezidencí lze bez problémů zaparkovat, ale ztraceni nebudete ani v případě, že automobil nevlastníte a neplánujete si ho pořídit. Autobusová zastávka se od Hadovité nachází jen 2 minuty chůze a tramvajová 10 minut. Navíc se bude jednat o městské bydlení se vším všudy – lokalita se pyšní dobrou občanskou vybaveností a nic důležitého v ní nechybí.

Byty v Praze Michli jdou ruku v ruce se současnými požadavky na bydlení. Interiéry v neutrálním tónu nebudou postrádat šmrnc, ale stejně dobře mohou vypadat i v jiných než v tlumených barvách. Jak si svůj nový domov zařídíte, je čistě ve vaší režii. Bytové jednotky byly navrženy tak, aby si obyvatelé sami snadno nastolili vlastní atmosféru.

Chcete se o Hadovité dozvědět více?

Pokud vás prodej bytů v Praze 4 zaujal, přečtěte si více o lokalitě Michelské stráně i samotném developerském projektu na rezidencehado­vita.cz. V případě zájmu ale příliš dlouho nemeškejte – bytů rozhodně není na rozdávání.


publikováno: 3. 12. 2018, v rubrice Reality
Štítky: aktuálně, bydlení, nákup a prodej nemovitosti

Nejčtenější články v rubrice Reality:

Další články v rubrice Reality:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007