Soutěž TOP PANEL 2015 | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Soutěž TOP PANEL 2015

Vyhlášení výsledků soutěže TOP PANEL 2015

9. 4. 2015

Zajímavé výrobky, technologie, realizace a služby, které jsou nejžádanější z pohledu obyvatel panelových bytů a domů, přinesl již devátý ročník internetové hlasovací soutěže TOP PANEL 2015.


Kvalitní zateplení i s kompletní fasádou

30. 3. 2015

Chcete zateplit dům? Systém Ecorock FF v sobě spojuje výhody kamenné vlny Rockwool, stavební chemie i omítkové směsi. Díky tomu umožňuje jednoduše, rychle a kvalitně zvládnout nejen zateplení zdiva, ale rovnou realizovat celou fasádu. V ČR se přitom jedná o jediný takto komplexní systém, v němž jsou všechny komponenty od jednoho výrobce. Na výběr dává i z mnoha desítek barev, množství struktur i granulací omítky. Jeho jednotlivé prvky jsou voleny tak, aby poskytly ucelené řešení, a současně byly vhodné pro novostavby i rekonstrukce. Uplatní se na různých typech podkladů – například betonových i zděných.


Máte málo místa? Zbavte se úchytek

28. 3. 2015

Pokud bojujete o každý centimetr volného prostoru, zbavte svůj nábytek úchytek. Nejde jen o ušetření místa a optické odlehčení celého prostoru… ale také o vaši bezpečnost. Integrované kování je v soutěži TOP Panel 2015 zařazeno do kategorie Vybavení interiéru.


Dveře jako žádné jiné

27. 3. 2015

Známe to všichni. Každý, kdo bydlí v panelákovém domě, se neustále potýká s nedostatkem prostoru. Jednou nám chybí kousek tam a podruhé bychom potřebovali zase tady. Dveře se jen zdánlivě jeví jako multifunkční předmět. Nový rozměr využití dveří přinesla společnost Solodoor. Dveře Solodoor jsou v soutěži TOP Panel 2015 zařazeny do kategorie Vybavení interiéru.


Míry nábytku do koupelny? 50-35-56

26. 3. 2015

Bolavým místem panelákových bytů jsou malé koupelny. Pokud jste právě vy jejich majiteli, pak si vybírejte nábytek přímo určený do těchto prostor. „Kolekce nábytku do malých koupelen jsou stísněnému prostoru uzpůsobeny nejen svou šířkou, ale zejména upravenou hloubkou. Řada koupelnového nábytku je v soutěži TOP Panel 2015 zařazena do kategorie Vybavení interiéru.


Avtiv´Air – sádrokartonové desky pro čistý vzduch

25. 3. 2015

Člověk tráví až 85 % času v interiéru. Celý den se zdržuje doma, v práci, ve škole či ve sportovním zařízení. Během této doby vdechuje velké množství škodlivých látek. Tyto látky jsou sice neviditelné, zato jsou zdravotně nevyhovující. Nazýváme je těkavými organickými látkami. Produkt Avtiv´Air je v soutěži TOP Panel 2015 zařazen do kategorie Exteriér domu.


Korasmart 1400 se postará o čerstvý předehřátý vzduch bez prachu a pylů

24. 3. 2015

Bez větrání se neobejde žádný interiér. Výměna vzduchu je potřebná nejen ze zdravotního hlediska, ale napomáhá také udržovat v místnosti  vhodné klima. Otevřít okno dokořán ale mnohdy není nejlepší cestou. V průmyslových oblastech to často není možné kvůli smogu, alergiky pak zase trápí agresivní pyly. Otevření oken, i když krátké a intenzivní, také znamená ztrátu drahocenného tepla. Přesto i zde lze účinně a dobře větrat. Korasmart 1400 je v soutěži TOP Panel 2015 zařazeny do kategorie Vybavení interiéru.


Ecorock FF – nový komplexní fasádní zateplovací systém Rockwool

23. 3. 2015

Při výběru fasádního zateplovacího sytému je potřeba zvážit nejen základní atributy samotného izolačního materiálu, ale také požadované vlastnosti fasády jako celku. Právě ty stojí za její dlouhodobou užitnou hodnotou. Kvalitní celkové řešení tak spolu s primárním zateplením domu dokáže přinést i mnoho dalších benefitů. Novinka společnosti ROCKWOOL, kompletní fasádní zateplovací systém Ecorock FF, představuje ucelený systém pro novostavbu i rekonstrukci. Základ tvoří nehořlavá izolace z kamenné vlny, kde hlavním trumfem je unikátní deska Frontrock MAX E s patentovanou dvouvrstvou technologií. Spolu s ní toto řešení komplexně dotváří stavební chemie a omítkové směsi nezbytné pro celkovou realizaci fasády. Ecorock FF je v soutěži TOP Panel 2015 zařazen do kategorie Exteriér domu.


Archív soutěží


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007