Žijeme zábavně a zdravě na Zahradě Čech! | Soutěže | Bydlet v panelu

Hlavní strana » Soutěže » Článek

Žijeme zábavně a zdravě na Zahradě Čech!

19. 10. 2009
Soutěž byla ukončena.

Výherci:

H. Pášová (Ústí nad Labem), H. Nováková (Pardubice), J. Dřevojanová (Jaroměřice nad Rokytnou), H. Kultová (Chomutov), M. Pechová (Milevsko)

Ve dnech 23. a 24. října 2009 se na výstavišti Zahrada Čech Litoměřice uskuteční pod hlavičkou společnosti AC Expo výstava s názvem Žijeme zábavně a zdravě, která je zaměřena, jak již napovídá název, zejména na zdravý životní styl a hobby. Cílem výstavy je upozornit na možnost aktivní a přitom zvládnutelné změny životního stylu, od zdravých potravin až po netradiční sporty či koníčky. Zároveň zde bude dostatečný prostor pro prezentaci produktů určených k rekreaci a aktivnímu pohybu, k představení řady užitečných pomocníků pro domácnost a nebudou chybět ani bio a slow food potraviny či rady z oblasti alternativní medicíny.

Přijďte se podívat na nejrůznější druhy domácích mazlíčků

Výstava je pořádána ve spolupráci s Českým svazem chovatelů a proběhne současně s 12. ročníkem výstavy chovatelů drobného zvířectva. Jedná se o největší výstavu tohoto druhu v Čechách, návštěvníci zde mohou obdivovat pestrou paletu domácích miláčků – budou mezi nimi králíci, drobní hlodavci, okrasné ptactvo, akvarijní ryby, terarijní zvířata, ale také holubi, drůbež, kočky či kožešinová zvířata. Nebudou chybět ani informace na téma „kde zvířata léčí a pomáhají“, samozřejmostí je bohatý naučný a zábavný program – na své si přijdou i nejmladší návštěvníci, kteří jistě ocení výtvarná díla svých vrstevníků v sekci Zvířata očima dětí. Dospěláci se mohou poradit v samostatné sekci Houby z Krušnohoří, nebo se zapojit do gastronomické soutěže v přípravě pokrmů z králičího masa.

Na všechny příznivce zdravého životního stylu a milovníky domácích mazlíčků se budeme po oba výstavní dny těšit vždy mezi 8.00 a 18.00 hodinou. Přijďte s námi strávit příjemný podzimní den!

Zasoutěžte si s námi:

Součástí výstavy je:

  1. 12. ročník expozice Houby z Krušnohoří
  2. 12. ročník výstavy chovatelů drobného zvířectva
  3. 12. ročník Zvířata očima dětí

Správné odpovědi zasílejte do 22. října na e-mail redakce info@bydletvpa­nelu.cz s označením soutěž Žijme zábavně a zdravě. Pět autorů správné odpovědi získá vstupenky pro celou rodinu na veletrh Žijme zábavně a zdravě, které budou k vyzvednutí u pokladny výstaviště Zahrada Čech Litoměřice.


publikováno: 19. 10. 2009, v rubrice Soutěže
Štítky: hobby

Nejčtenější články v rubrice Soutěže:

Další články v rubrice Soutěže:


Design by Lukáš Svoboda, Code by Karel Koliš
(c) Bydlet v panelu 2007